18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ KUTLU OLSUN

Çanakkale Zaferi Kutlu Olsun

Çanakkale Zaferi, yedi düvelin bir olup Türk Milletini tarih sahnesinden silmeye yeltendiği ancak kahraman Türk Milletinin 'Çanakkale Geçilmez' diyerek, canıyla ve kanıyla tarihe yazdığı kutlu bir destanın adıdır.

Çanakkale Zaferi, vatanı ve milleti için şehit olmaya hazır Mehmetlerin teknolojik imkanları arkasına almış tek dişi kalmış medeniyet denen canavara karşı, göğsündeki imanla kurduğu serhat ile yazdığı soylu bir destanın adıdır.

Çanakkale Zaferi, devleti muazzama denen zihniyetin bugünkü artıklarının zihninde halen aşılamayan bir kabusken, Necip Türk Milletinin evlatlarının, geleceğe inanç ile emin adımlarla yürürken güç ve kuvvet aldıkları muhteşem bir destanın adıdır.

Çanakkale Zaferi, mesele devlet ve vatan olunca soylu Türk Milletinin asla diz çöktürülemeyeceği ve ayağa kalkmasının engellenmeyeceğinin tarih sahnesinde gözler önüne serildiği eşsiz bir destanın adıdır.

Çanakkale Destanını yazan kahraman ecdadımızın manevi huzurunda saygıyla eğiliyoruz. Yolları yolumuz davaları davamızdır. Bu vesile ile tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Ruhları şad mekanları cennet olsun. Türk Milleti var, Türk Devleti daim olsun.
Çanakkale Zaferinin yıl dönümü kutlu olsun.

Mustafa Güçlü
Anadolu-Sen Konfederasyonu
Genel Başkanı

 Okunma Sayısı : 180         18 Mart 2022

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 363904

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.