YÜZLERCE YENİ ÜYEMİZ BİNLERCESİNİN HABERCİSİDİR.

YÜZLERCE YENİ ÜYEMİZ BİNLERCESİNİN HABERCİSİDİR.

İnsan onuruna yakışan bir hayat sürmek tüm insanların hakkıdır. Yemek, içmek, beslenmek ve barınmak tüm canlıların ortak noktası iken insanı diğer canlılardan ayıran en büyük özellik sosyal ve kültürel bir varlık olmasıdır. Yani toplum içinde belirli bir düzen ve kural çerçevesinde bir yaşam alanı oluşturabilmesidir.

Sağduyulu insanların akıllarını kullanarak doğru yanlıştan ayırıp hukuku, iyiyi kötüden ayırıp ahlakı, güzeli çirkinden ayırıp sanatı inşa etmeye gayret ettiği bir dünyada her şeyin kuralına göre işlediğini söylemek hayatın olağan akışına ters düşmektedir.

Aslında dünya tarihi doğrudan, iyiden ve güzelden yana olanlarla yanlıştan, kötüden ve çirkinden yana olanların mücadele ettiği bir sürecin adıdır. Bu mücadele tarihinde emek mücadelesi çok ayrı bir öneme ve yere sahiptir. İnsanların emeklerinin karşılığını aldığı, insan onuruna yakışan bir hayat sürebilmek için verdiği mücadele kutsal bir değere sahiptir.

Bizler Anadolu Sen Konfederasyonu ailesi olarak üyelerimizin ekonomik ve özlük haklarıyla toplumun sosyal, kültürel ve ekonomik menfaatlerini harmanlayarak milli, sivil, katılımcı ve manevi değerlere bağlı olmayı kendine ilke edinin bir Sivil Toplum Örgütü olarak hareket etmeye gayret ediyoruz. Bu kutsal mücadelemize ekim ayı içinde sendikamıza üye olarak katılan yeni üyemize hoş geldiniz diyoruz.

Sendikalarımıza ekim ayı içinde gerçekleşen yüzlerce yeni üye katılımının sendikalarımıza ileriki günlerde olacak binlerce yeni üye katılımının habercisi ve ayak sesleri olduğuna inanarak mücadelemize büyük bir şevk ve azimle devam edeceğimizi kamuoyu ile paylaşmak istiyoruz.

Mustafa Güçlü
Anadolu-Sen Konfederasyonu
Genel Başkanı

 Okunma Sayısı : 105         04 Kasım 2022

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 457612

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.