15 Temmuz Milli Mücadele Gecesi Etkinliği Yapıldı

 / HABERLER

15 Temmuz Milli Mücadele Gecesi  Etkinliği Yapıldı

15 Temmuz'da fetö mensuplarının milli iradeye tahakküm etmek üzere giriştikleri hain saldırı, birinci yıldönümünde Anadolu -Sen Konfederasyonu tarafından Gölbaşı Öğretmen Evinde düzenlenen "15 Temmuz Milli Mücadele Gecesi" konulu panelde değerlendirildi. 

 

Panelin açılış konuşmasını yapan Anadolu-Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Mustafa Güçlü, hain girişimin milletin çelik iradesi ile akamete uğratıldığını, Türk milletinin, namlusunu millete doğrultmuş tanka ve arkasındaki zihniyete selam durmadığını  ifade ederek "bugüne kadar vatan ve millet aşkıyla şehadet şerbetini içen vatan evlatlarını rahmet ve minnet ile anıyoruz" dedi.

 

Hitit Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof Dr. Mevlüt Uyanık "15 Temmuz Terör Saldırısının Teolojik Tahlili" ve Doç. Dr. Aygün Akyol " Dini Tekellere Karşı Bireysel Din Anlayışı" konulu sunumlarını yaptılar.

 

Panelin ardından konfederasyona bağlı sendikaların genel merkez yöneticileri, hain feto mensupları tarafından 15 Temmuz gecesi kalleş bir saldırıyla Polis Özel Hareket Daire Başkanlığında şehadet makamına eren vatan evlatlarını'nın anısına yapılan Anıta gül bırakarak fatiha okudular ve Genel Başkan Mustafa Güçlü burada bir basın açıklaması yaptı.

http://www.milliyet.com.tr/15-temmuz-demokrasi-ve-milli-birlik-ankara-yerelhaber-2167945/

Panelin Pdf formatlı dosyasına ulaşmak için tıklayınız: https://drive.google.com/file/d/0B8Hf2V43RNyxR1FOT2Q4dHpZRGc/view?usp=sharing

Anadolu - Sen Konfederasyonu Genel Merkezi

 Okunma Sayısı : 915         18 Temmuz 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 199397

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.